Stylová ofina, která zúží obličej

Je klasický rovný střih ofiny tou správnou volbou ke všem typům obličeje? A víte, že stylově střižená ofina dokáže opticky dokonce ubrat pár kil?

Toužíte po změně, která vám ubere pár kil?

Když chceme vypadat hubeně, věnujeme spoustu energie různým dietám a cvičení, ale mnozí z nás si neuvědomují, že rychlou proměnu můžeme docílit účesy, díky nimž budeme vypadat opticky štíhlejší. A jestli nemáte odvahu na radikální střih, totální změnu barvy nebo náladu na trvalou, je tu ofina, která získává znovu na oblibě a dokáže zdůraznit žádané rysy obličeje. Může být střižena kratší, aby vynikli oči, nebo delší, aby zakryla širší místa a zeštíhlila obličej.

Ofina podle tvaru obličeje?

Ofinu může nosit opravdu každý, ale musí se přizpůsobit tvaru obličeje. Než se odhodláte střihnout si šik ofinu, podělíme se s vámi o pár zásadních věcí, které vám s rozhodováním pomohou.

Kulatý obličej

Kulatému obličeji nejlépe sedne ofina střižená na bok. A pokud budete chtít obličej prodloužit, nechte ji po stranách o něco delší, aby spadala těsně pod lícní kosti.

Oválný obličej

Pokud jste majitelé podlouhlých tváří, můžete si dovolit rovnou ofinu. A jestli zvolíte širokou, hustou, nebo tupě střiženou, opticky rozšíříte horní část svého obličeje a rozjasníte svůj pohled.

Srdcovitý obličej

Ofina ve stylu Brigitte Bardot patří k nejlichotivějším střihům pro obličeje ve tvaru srdce, zvláště pokud jsou super strukturované. Dovolit si můžete téměř všechny styly, včetně mnohem těžších a plnějších ofin.

Hranatý obličej

Jemné, vzdušně prostříhané ofiny nebo smíchané ve vrstvách se zbytkem vlasů skvěle doplňují hranatější tvary obličeje.

Oživte ofinu vlasovým stylingem od Nouvelle!

Představujeme vám vlasovou kosmetiku pro všechny typy vlasů a pro všechny ženy, které chtějí ve svých vlasech viditelné výsledky. Řada stylingových produktů Nouvelle Re:styling je určena pro vytvoření nekonečného vzhledu v naprosté kreativitě. A tady jsou…

Čas na změnu? Dejte obličeji výraz pomocí trendy ofiny a přizvěte k ruce i naši profesionální vlasovou kosmetiku od Nouvelle!