Jak pečovat o blond a melírované vlasy?

Tento článek je určen všem světlovláskám, které hledají vlasovou kosmetiku, specifickou pro blond a melírované vlasy!

Správná péče o barvené vlasy

Přírodní vlivy, jako je voda, slunce a znečištěné ovzduší mohou způsobit nežádoucí změnu odstínu a nadměrný styling pak zvýšit lámavost vlasů. Ať už máte vlasy odbarvené nebo zesvětlené, platinové nebo melíry, postupem času mají tendenci odhalovat tolik nenáviděné žluté odlesky. Problém, který mají vlasy společný, ale kterému se lze vyhnout díky správné vlasové kosmetice o barvené vlasy.

Stop žloutnutí! Uchovejte si dokonalou blond!

Chcete-li, aby vám blond vlasy vydržely co nejdéle, a zachovaly si ten svěží zářivý vzhled jako ze salonu, následující body vám pomohou tohoto cíle dosáhnout snáz.

  • Používejte ochranný sprej před teplem! Chrání barvu před nežádoucím UV zářením a před teplem z fénů, žehliček a kulem, které mohou mít vliv na odstín a vlasy vysušují. Z naší nabídky doporučujeme Nouvelle Re:styling HEAT PROTECTOR
  • Pořiďte si profesionální sadu vlasové kosmetiky pro blond vlasy, se kterou budou vždy chráněny před obávanými žlutými odstíny. Z e-shopu puls.cz doporučujeme péči ESLABONDEXX BLONDE CARE
  • Začleňte do své kosmetické rutiny hloubkovou hydrataci vlasů pomocí správného kondicionéru, který vlasům dodá potřebnou výživu a zároveň opět eliminuje žluté tóny. V tomto případě bude ideální sáhnout po produktech Nouvelle Color Glow YELLOW KILLER

Jak oživit melír?

Pokud chcete pozvednout svůj styl, ale na radikální změnu nemáte odvahu, měli byste zvážit melír. Melíry se stále těší velké oblibě a mohou vašim vlasům dodat nový rozměr i vizuální objem.

Standardně melír vydrží většinou dva až tři měsíce. Tato doba se však může lišit v závislosti na několika faktorech, mezi něž patří péče o vlasy, způsob melírování, struktura vlasů, jejich zdraví nebo poškození atd.

Po této barvící kúře je poškození vlasů často nevyhnutelné, protože jsou vlasy vystaveny silným chemickým látkám a může dokonce dojít k jejich vysušení. V praxi to znamená, že čím častěji si necháváte vlasy melírovat, tím více se poškozují. Profesionální kadeřníci proto doporučují nutnou retuš v rozmezí čtyř týdnů až čtyř měsíců. Pokud si vlasy necháváte upravovat častěji, doporučujeme vám investovat do kvalitní vlasové kosmetiky pro barvené vlasy a pravidelně ji používat, abyste zabránili jejich poškození.

Jak si udržet blond barvu a melír na vlasech co nejdéle?

Jasanové, hnědé, medové, platinové a mnohé další odstíny oživují svět blondýnek, který vyžaduje specifické produkty a ošetření pro zdůraznění nádherných barev. Vyzkoušejte naši péči o blond vlasy jak v kadeřnickém salonu, tak pro domácí údržbu. Kromě použití čistých barevných pigmentů jsou produkty v řadě Eslabondexx Blonde Care obohaceny o technologii fruit-protect, komplex přírodních složek pocházejících z ovoce, který zajišťuje ochranu a výživu i těm nejvíce namáhaným blond vlasům.

Vaše blond a melírované vlasy jsou vaše síla!