První pomoc pro zničené a suché vlasy!

Snažíte se najít účinnou rutinu v péči o suché vlasy? Dopřejte jim správnou péči a my vám poradíme, jak na ni!

Jak zachránit letním sluncem zničené vlasy?

Letní radovánky, teplé sluneční paprsky, koupání v moři nebo v bazénu, to vše nám bude na podzim chybět. Mysleli jste však na svoji pokožku a vlasy?  Určitě se stále těšíte ze své sluncem políbené pleti, ale pokud se pozorně podíváte na své vlasy, pravděpodobně vypadají vysušené, jsou lámavé a zplihlé působením tepla, chlóru, mořské vody a slunce.

Naštěstí existují způsoby, jak je dostat zpět do kondice a konkrétně máme na mysli vlasovou kosmetikou od italské značky Nouvelle, kterou snadno objednáte z našeho e-shopu nebo napřímo koupíte v pražské kamenné prodejně, kde vám i náš profesionálně proškolený personál rád poradí s konkrétním problémem v péči o vlasy i pokožku hlavy.

SOS tipy pro uzdravení suchých vlasů

Suché vlasy zoufale potřebují hydrataci! Začnete pečující hloubkovou maskou, která vlasům dodá živiny a vitamíny, které zoufale potřebují. Nechte ji ve vlhkých vlasech několik minut působit před opláchnutím a takovou proceduru opakujte alespoň dvakrát týdně po několik týdnů.

Vyměňte svůj stávající šampon i kondicionér za přípravky určené k hydrataci, které neobsahují přidané sulfáty a parabeny, což vlasy zbytečně zatěžuje. Z naší nabídky doporučujeme produkty z keratinové revitalizační řady Nouvelle Double Effect s výtažky z chmelu otáčivého.

Pro dlouhodobější péči o chemicky narušené, suché či lámavé vlasy se nabízí i intenzivní kúra v podobě ampulek Nutri Mix, které zvlhčují a vyživují vlasovou cibulku a působí jako účinný antioxidant i v regeneraci vlasové pokožky.

Stop roztřepeným konečkům!

Jsme daleko od pravdy s tvrzením, že všichni toužíme po zdravých a krásných vlasech? V případě roztřepených konečků to platí jakbysmet. Pokud jde o poškození většího rozsahu, je na místě uvažovat o zastřižení konečků, s čímž vám rádi pomohou profesionálové v kadeřnických salonech. V případě pravidelné výživy existuje na trhu spousta regeneračních přípravků, se kterými takovému problému jednoduše předejdete.

Jedním z nich je náš ARGANOVÝ OLEJ od značky Nouvelle, který lze používat pravidelně a dlouhodobě. Je jedním z nejvzácnějších olejů na světě vzhledem k velmi omezené oblasti rozšíření Argánie trnité, marockého stromu. Olej je pak extrahovaný z jader jeho plodů. V kosmetickém průmyslu je arganový olej využíván pro vysoké procento účinných látek, jako jsou tokoferoly, karoten, esenciální mastné kyseliny a vitamíny A, E i F.

A dále je to vyživující fluid s leskem, který se aplikuje na suché vlasy a skvěle doplní vaši novou sadu vlasové kosmetiky pro hydrataci, výživu a regeneraci suchých vlasů od Nouvelle Double Effect.