Jakou vlasovou kosmetiku si sbalit na letní dovolenou?

Plánujete si užívat dovolenou plnou slunce, vody a relaxu? Aby bylo vaše letní dobrodružství ještě příjemnější, je důležitá i péče o vaše vlasy. Správná vlasová kosmetika může zajistit, aby vaše vlasy vypadaly zdravě a krásně i při cestování. Poradíme vám, jakou si sbalit na dovolenou.

Jak si udržet vlasy zdravé a chráněné během horkých letních dnů?

Léto je tady! Stejně jako každý miluje léto, bylo by fér říci, že naše vlasy ho nemilují tak jako my! Mnoho faktorů, jako je UV záření a slaná nebo bazénová voda, může rychle poškodit vlasy, pokud si nedáte pozor. Na konci sezóny mohou být vlasy lámavé, suché s tendencí se krepatit. Nejlepším prostředkem je zajistit dostatečnou ochranu po celé léto. A jak? Objevte u nás řadu Nouvelle Double Effect s výtažky z chmelu otáčivého a pečujte o své vlasy s jistotou.

Letní péče o vlasy

Zaměřte se na šampon, který bude splňovat potřebu vašich vlasů. Tedy pokud máte suché vlasy, zvolte šampony s hydratačními účinky. Pro mastné vlasy se zase hodí šampony, které regulují přebytečný příjem oleje. Při cestování volte šampony v praktických velikostech a balení.

Pro dodání výživy a vlhkosti vašim vlasům s sebou zabalte také kondicionér nebo vlasovou masku. Doplňte je k šamponu ze stejné řady a podle typu vašich vlasů, abyste co nejvíce chránili vlasy před škodlivými vlivy slunce, chlóru nebo mořské vody.

Jestli si během dovolené rádi tvarujete vlasy nezapomeňte ani na stylingové produkty. A my pro vás máme lehce tužící sprej na bázi mořské soli Nouvelle Re-styling Sea Soul, který vám vnese jemné vlny do vlasů a vytvoří nedbalý rozcuchaný vzhled. Navíc má hydratační účinky, chrání vlasy před UV zářením, dodává extra objem a matný efekt, ať už budete trávit léto u vody nebo na souši.

Nezapomeňte zahrnout do vaší kosmetické sady ani svěží vlasový parfém s lehkou vonnou kompozicí Nouvelle Re:styling Flower Mist s extraktem zeleného čaje a v ideální velkosti pro cestování i letadlem.

Nenechte doma ani arganový olej, který hloubkově vyživuje vlasová vlákna, usnadňuje rozčesávání a poskytuje vlasům maximální lesk. Náš Arganový olej Nouvelle True Argan Oil je právem přezdívaný tekutým zlatem. Zahrňte ho do letní péče o vlasy, ale rozhodně ho můžete používat i pravidelně a dlouhodobě.

S vhodnými produkty si užijete nejen krásnou dovolenou, ale také zdravé a lesklé vlasy, které budou připraveny na nové dobrodružství.