Parfém na vlasy je osvěžující věc!

Jste milovnicí krásy a hledáte způsob, jak mít voňavé vlasy po celý den? Pořiďte si kvalitní parfém na vlasy, který je pomáhá příjemně osvěžit.

Jak se parfémy na vlasy liší od běžných parfémů?

Vlasové parfémy jsou podceňovaným kosmetickým přípravkem, jehož význam si uvědomuje jen málokdo. Možná do vlasů aplikujete čas od času svůj oblíbený běžný parfém, ale vězte, že to vlasům spíše škodí. Tradiční parfémy ikonických vůní obsahují velké množství alkoholu, což znamená, že mohou vlasy vysušovat. Doporučované parfémy na vlasy mají složení s takovým procentem alkoholu, který vlasy nezatěžuje, a navíc obsahuje vyživující složku pro zlepšení hydratace a lesku.

Výhody vlasových parfémů

Možná si myslíte, že parfém na vlasy je něco jako suchý šampon. Něco, co používáte, když si nemůžete vlasy umýt běžným šamponem a získat tak rychle pocit svěžesti a čistoty. Ale je tomu naopak. Parfémy na vlasy jsou lepší pro suché vlasy a suché šampony jsou nejlepší pro mastné vlasy. Ptáte se proč? Většina lidí s mastnými vlasy by uvítala parfém na vlasy, protože na těchto typech vlasů se častěji tvoří nánosy. Ale ve skutečnosti jsou to ti se suchými vlasy, kteří by se měli pro parfém na vlasy rozhodnout, díky složení olejů v nich obsažených, které těmto typům vlasů skutečně prospívají. Dalším důvodem může být i to, že se suché vlasy nemusí tak často mít, a proto jsou háklivější na různé pachy nebo třeba i kouřové výpary.

Víte, jak je nanášet?

Každý vlasový stonek je tvořen kutikulou a na hlavě máme tisíce pramenů vlasů. To znamená, že plocha, kterou vlasy poskytují pro vstřebání parfému, je obrovská. Mnohem větší než povrch vlasové pokožky. Důležité je aplikovat parfém na suché vlasy a ze vzdálenosti alespoň 20 cm, aby pokryl co největší plochu a stříknout ho také na pokožku, aby byla vůně silnější. A pokud parfém nanesete na čerstvě umyté vlasy, na které jste použili šampon ze stejné řady, vůni to příjemně podpoří.

Parfém na vlasy od Nouvelle a Eslabondexx!

V našem e-shopu nabízíme skvělé stylingové produkty značek Nouvelle a Eslabondexx, které nejenže vašim vlasům propůjčí krásnou vůni, ale dodají i profesionální péči a zároveň vás v letních dnech i osvěží.

Vlasový parfém Nouvelle Re:styling Flower Mist – svěží květinová vůně s extraktem zeleného čaje.

vlasový parfém nouvelle flower mist

 

Vlasový parfém Eslabondexx Styling HP – elegantní vůně s dlouhotrvajícím efektem.

parfém na vlasy je osvezujici vec

 

Prodlužte pocit svěžesti svých vlasů mezi mytím a pořiďte si parfém na vlasy, který vám bude nejvíce vyhovovat.