Jak uzdravit barvené a chemicky poškozené vlasy?

Máte pocit poškozených vlasů po barvení či jiných chemických ošetření? My pro vás máme revoluční kosmetiku a pár tipů, jak zničené vlasy vrátit zpět do kondice.

Jak poznat poškozené vlasy?

Potýkáte se s tím, že jsou vlasy lámavé, suché, bez pružnosti a lesku, nebo ztrácí barvu? Zpravidla po zimním a letním období se střetáváme s mnoha faktory, které zapříčiňují pocit zničených vlasů. Je to například UV záření, chlór, mráz či působení mořské vody, a když se k tomu přidá časté fénování nebo žehlení vlasů v kombinaci s barvením, je zcela jasné, že to pro vlasy znamená velkou zátěž.

Poškození vlasů může být chemické, kam lze zařadit nešetrné odbarvování a barvení vlasů, nebo mechanické, do níž spadá nevhodná vlasová kosmetika, časté žehlení vlasů, kulmování či fénování, nebo také způsob rozčesávání vlasů.

Vlasová kosmetika Addmino-18

Při problémech s poškozenými vlasy, ať už je to jakýmkoliv způsobem, je vhodné používat kvalitní přípravky na zničené vlasy. Představujeme vám revoluční vlasovou kosmetiku pro kompletní profesionální i domácí péči. Její inovativní kosmetické složení předchází, chrání a opravuje poškození vlasů způsobené chemickým a mechanickým ošetřením. Všechny produkty mají vysoké procento přírodních a veganských aktivních složek, které dodají extra pevnost, lesk i hydrataci a navrátí poškozené vlasy do zdravé formy. Testování této skutečné kosmetické revoluce dokazují účinnost i na značně namáhaných vlasech po aplikaci četných chemických ošetření. Výsledky ukázaly, že vlasy ošetřené kosmetikou Addmino-18 zůstaly chráněny i po 6. barvení.

Produktová řada ADD PLEX Addmino-18

Hair Reborn Elixir – silný sprej, který zachovává strukturu vlasů tím, že je chrání před poškozením způsobeným chemickým ošetřením. Vlasy hydratuje a dodává jim extra objem.

Hair Reborn Cleanser – čistící šampon, který připravuje vlasy na následující ošetření díky svému zvláštnímu složení bohatému na restrukturalizační aktivní složky.

Hair Reborn Mask – intenzivní regenerační a vyživující maska, která díky složkám opunciového a lněného oleje vlasy hydratuje, dodává pružnost a hebkost.

Hair Reborn Leave-in – ochranný bezoplachový sprej, který působí silně proti krepatění a chrání vlasy před teplem i poškozením způsobeným zátěží chemických či mechanických úprav. Obsahuje ovocné aminokyseliny, minerální soli, fermentovanou zelenou kávu a je také obohacen o olej z opuncie.

Oživte své poškozené vlasy chemickými či mechanickými úpravami, a to nejen v kadeřnických salonech, ale i v pohodlí domova.

Prevence, ochrana i obnova, to je ADD PLEX Addmino-18!