Profesionální přípravky pro vlasový styling

Cílem vlasové kosmetiky pro finální úpravu vlasů či účesu je vyzdvihnout vitalitu vlasů, dodat objem, lesk, zpevnit a prodloužit trvanlivost účesu, ale i ochránit před nepříznivými vlivy počasí. V dnešním blogu se zaměříme na profesionální přípravky pro vlasový styling, které jsou nejen moderní, ale kladou důraz i na nejnovější kosmetické technologie.

Kreativita a ochrana bez kompromisu!

Péče o náš zevnějšek, měnící se líčení a barvy ve vlasech jsou určitým společenským postojem, reakcí na aktuální trendy, ale i perfektní nástroje, které posilují vizuální identitu každého z nás a díky nímž se můžeme cítit fajn. Nejsou to ale jediné prostředky k dosažení dokonalého cíle! Představujeme vám stylingové produkty určené k vytvoření jedinečného vzhledu.

Vlasový styling: ESLABONDEXX™ PROTECTIVE STYLING

Podstatou Eslabondexx je trendová technologie, moderní životní styl, ve kterém výzkum nejkreativnějšího designu, módních a uměleckých trendů koresponduje s nejpokrokovějšími kosmetickými technologiemi: jedinečný a dynamický styl, ale vždy zdravý. To je koncept, který stojí za ESLABONDEXX™ PROTECTIVE STYLING, produkty určené k vytváření vždy originálních vzhledů, ale které neignorují ochranu vlasů.

Kvalitní stylingové produkty

Nejnovější kosmetická technologie Nio-protective umožňuje produktu proniknout hluboko do kůry vlasů, vytvořit ochranný film a aktivně chránit vlasové buňky před poškozením během chemických procesů. Kombinace účinných přírodních látek pak vlasy vyživují a hydratují. Tyto profesionální stylingové přípravky vlasy neslepují, naopak umožňují pohyb vlasům a podporují jejich objem i přirozený lesk.

Jaký produkt na vlasový styling?

Udržte si pružný a mladistvý pocit vlasů s každým produktem, z naší nabídky na e-shopu nebo v kamenné prodejně. Z řady produktů Eslabondexx™ Protective Styling můžete zvolit lak na vlasy, pěnové tužidlo, gely, vosk, hlínu, vlasové sérum, vlasové mléko a nechybí ani vlasový parfém a sprej s mořskou solí pro váš dokonalý účes a moderní styling.

LAK NA VLASY Super Hold – silně tužící lak, který vlasy zpevní, ale nezatěžuje, a dodá jim příjemný lesk díky obsahu derivátů z olivového oleje a esencím z rozmarýnu.

TUŽIDLO NA VLASY Pre-styling Mousse – pěnové tužidlo, které urychluje proces sušení vlasů a dodává jim žádaný objem. Navíc vlasy chrání před vysokými teplotami během fénování díky obsahu hydratační složky panthenol.

GEL NA VLASY Strong Hold Shine – silně fixační gel, který umožní vytvarovat perfektní účes s dlouhotrvajícím mokrým efektem.

VLASOVÉ MLÉKO Multi Target – hydratační mléko ve spreji s okamžitým hloubkovým a vyživujícím účinkem obsahem směsí kokosového, lněného, rozmarýnového, olivového oleje a vitamínu E.

VLASOVÝ SPREJ Sea Salt – fixační sprej s obsahem mořské soli, díky němuž získají vaše vlasy na objemu a obsažené hydratační složky jako panthenol a rostlinné proteiny vlas chrání a dodají přirozený lesk.

VLASOVÝ PARFÉM Hair Parfume – vlasový deodorant s intenzivními tóny svěžího ovoce a jantaru zaručí vlasům příjemnou vůni po celý den a obsažené esence z rozmarýnu a eukalyptu chrání před každodenním působením vnějších vlivů ve vzduchu.

Kreativní nespoutané, může být víc?