Vlasová kosmetika šetrná k životnímu prostředí

Vyživující, uklidňující a obnovující, tak pokorně by se dala popsat kosmetická řada produktů Eslabondexx™ Clean Care. Ale byl by to blog, kdybychom vám ji nepředstavili více? Podlehněte síle přírody a vlasové kosmetice šetrné k životnímu prostředí. Jdeme na to!

Zdravé vlasy, čistý svět: Profesionální péče o vlasy

Kosmetický komplex Eco-Protect Technology je společným jmenovatelem v každé kategorii produktů Eslabondexx™ Clean Care. Je to směs extraktu z cukrové třtiny, oleje monoi, arganového oleje a vitaminu E, která napomáhá k hydrataci, výživě, zjemnění, zesílení a hloubkové ochraně vlasů před teplem i oxidací způsobenou nejen barvením a odbarvováním, působením volných oxidantů v ovzduší a vodě, ale i používáním nevhodných stylingových přípravků.

Přátelská k životnímu prostředí

Vlasová kosmetika Eslabondexx™ Clean Care může být atraktivní pro všechny zákazníky, kteří hledají ekologičtější cestu, ale v součinnosti s nároky na vyšší kosmetické technologie. Tato vlasová kosmetika je přirozenou cestou ke krásným a zdravým vlasům díky kombinaci aktivních přírodních složek, ne vždy nutně organických, s koncentracemi syntetických složek, které přináší zjevné výsledky. Dopřejte svým vlasům luxus bez parabenů, síranů, propylenglykolů i parfémů a vyberte si v našem e-shopu či kamenné prodejně z kategorie Eslabondexx™ Clean Care pečující řadu, která vašim vlasům bude nejvíce vyhovovat.

Najděte svou přirozenost!

Řada Eslabondexx Nourishing je vyživující řada pro křehké a poškozené vlasy, která proniká hluboko do vlasových vláken a navrací jim sílu. Díky vyváženému obsahu vitamínů, oleje a extraktu z cukrové třtiny nedráždí pokožku hlavy a dodává vlasům přirozený lesk. Pro pravidelnou hydrataci vašich vlasů vsaďte na šampón, kondicionér, masku i neoplachový krém z produktů Nourishing.

Řada Eslabondexx Restructuring díky vysokému podílu vitamínů E, D2, hořčíku, vápníku, zinku a másla Bacuri, pomáhá zvyšovat buněčnou strukturu vlasu, navrací energii a zabraňuje tvorbě roztřepených konečků u suchých a lámavých vlasů. Aby si vaše vlasy zachovaly vitalitu a pružnost, volte šampón, masku a vyživující olej z produktů Restructuring.

Řada Eslabondexx Calming je vhodná pro suchou a citlivou pokožku hlavy. Zmírňuje pocity svědění, zarudnutí a má antibakteriální vlastnosti. Chcete-li se rozloučit dráždivého pocitu na vlasové pokožce, sáhněte po šampónu, masce, pěnovém kondicionéru, nebo vlasovém neoplachovém fluidu z produktů Calming.

Objevte sílu přírody a dopřejte svým vlasům jedinečnou péči přírodních látek v

Eslabondexx™ Clean Care!