Plánujete svatbu? Cesta k dokonalé barvě vlasů

Blíží se váš den, kdy se konečně oddáte jeden druhému navždy? Svatební den, kdy chcete být nejkrásnější a opravdová princezna? Den D, kdy se na společnou cestu vydáte v dokonalých šatech, špercích a ve skvěle padnoucím účesu? Inspirujte se našimi tipy a pečlivě se připravte i na cestu k dokonalé barvě vlasů.

Jakou zvolit barvu vlasů na svatbu?

Černovláska, bruneta, zrzka nebo blondýnka, pro všechny nevěsty je svatební den jedna z nejvýznamnějších životních událostí. Zkouškou svatebního účesu začíná maraton i vhodné péče o vlasy a jsou to právě vlasy, které doplní výsledný dojem. Poradíme vám, jak se na váš velký den dokonale připravit.

Barvení vlasů před svatbou

Vyhněte se experimentům s novým odstínem barvy a raději vsaďte na jistotu, aby vše proběhlo podle vašich představ. Pokud si běžně barvíte vlasy, naplánujte si návštěvu svého kadeřníka zhruba týden maximálně dva týdny před svatbou a nechce si barvu svých vlasů komplexně oživit či dobarvit odrosty. Pro domácí barvení vám doporučujeme vybírat z intenzivně jasných barev Eslabondexx Color, u kterých vás nadchne jejich výjimečná trvanlivost.

Péče o vlasy před svatbou

Aby byl váš svatební účes dokonalý, nechte si od profesionálního kadeřníka zastřihnout i roztřepené konečky a začněte s domácí regenerací vlasů po celé jejich délce pomocí hloubkově hydratačních masek jednou až dvakrát týdně. Suchým, porézním vlasům bez lesku věnujte péči aplikací olejových zábalů, které vlasy vyživují a o váš velký den budou vypadat oslnivě.

Jak pečovat o barvené vlasy?

Každá z nás touží, aby barva na vlasech vydržela co nejdéle a vlasy vypadaly přirozeně. Pro správnou péči o barvené vlasy si proto vybírejte takovou vlasovou kosmetiku, která bude respektovat specifické požadavky barvených vlasů a barvu chránit. Uchovejte si svůj odstín díky profesionálním šampónům na barvené vlasy od řady Nouvelle Color Glow. Vlasovou kosmetiku pro barvené vlasy ideálně doplňují i krémové barvy Nouvelle Color z naší palety barev, které svým složením hydratují vlas a nenarušují jeho strukturu.

Svatba v zimě: Jak na krásné vlasy?

Chystáte svatbu v zimě? Svatby v mrazivém zimním období mají své kouzlo, a i přesto, že se obáváte, jak budou vypadat vaše vlasy v náročném chladném období, odpovíme vám, že krásně. Nezapomeňte jim zhruba dva týdny před plánovanou svatbou věnovat maximální péči používáním hydratačních přípravků z řady Eslabondexx Nourishing a zaručujeme vám, že i v zimě budete dokonale krásná nevěsta.

Dokonalá vizáž ženicha?

V den D je většina pozornosti věnována hlavně nevěstě. Co ale vizáž ženicha, bez kterého to nepůjde? Pokud jste majitelem krátkých či dlouhých vlasů rozhodně je vhodné zajít do barbershopu a nechat si vlasy zastřihnout, upravit, dobarvit či skrýt šediny. Věnujte pozornost i holení tváře, pěstovaným vousům, úpravě obočí, chloupkům v nose i manikúře. Nechte se hýčkat, v případě, že navštívíte profesionální barbershop či kadeřnictví. Pokud si ale na úpravu vizáže troufnete osobně, náš e-shop i kamenná prodejna vám nabídne celou řadu kosmetických pomůcek i barber stylingových přípravků, které vám pomohou nejen v předsvatebních přípravách.

Už jen jediné slůvko vás dělí od dokonalého svatebního dne.