Co potřebují vlasy na jaře?

Vlasy jsou po dlouhé zimě unavené, zplihlé, vysušené, bez lesku, a tak jako se příroda probouzí na jaře k životu i vlasová pokožka a vlasy potřebují správnou péči. Je vhodně vybraný šampón a kondicionér to, co potřebují vaše vlasy na jaře? Dopřejte si jarní vlasovou očistu s profesionální vlasovou kosmetikou krok za krokem.

Jarní péče o vlasy

S příchodem jara neváhejte navštívit i svého kadeřníka či kadeřnici a začněte jarním vlasovým detoxem právě u nich. Nechte se hýčkat masáží vlasové pokožky, zbavte se vysušených konečků zastřižením nebo zvolte kratší sestřih, který bude vypadat vzdušně a vaše vlasy se po zimě opět nadechnou.

Detox v jídelníčku

Nejen návštěva kadeřnického salónu a správný výběr vlasové kosmetiky vám zajistí zlepšení kvality vlasů po zimě. Vsaďte i na detox v jídelníčku v podobě vyváženého přísunu vitamínů, které tělo potřebuje. Zaměřte se na potraviny s vysokým obsahem hlavně vitamínů A, C, D a H pro růst vlasů i posílení vlasové struktury.

Jak pečovat o vlasy na jaře?

Základem pro správnou péči o vlasy je volba kvalitního šampónu a kondicionéru podle typů vlasů, které vám budou sedět. Vhodně zvolená vlasová kosmetika očistí vlasové vlákno, odstraní a umyje vše, co vlasy zatěžuje i poškozuje jejich strukturu. Obraťte se na nás, poradíme vám s výběrem.

Lámavé vlasy: řada Nouvelle HI FILL

Poškozené vlasy: řada Nouvelle Keratin

Suché vlasy: řada Nouvelle Double Effect

Mastné a padající vlasy: řada Nouvelle Kapillixine

Pro větší objem: řada Nouvelle Body Booster

Pro větší lesk: řada Nouvelle Re:styling

Normální vlasy: řada Nouvelle Every Day

Barvené vlasy: řada Nouvelle Color Glow

Vlnité vlasy: řada Nouvelle Curl me up Protein

Vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů na jaře je přirozený děj, a aniž bychom o něm viditelně všichni věděli, i vlasové cibulky potřebují vhodnou detoxikaci. Puls doporučuje intenzivní kúru z řady vlasové kosmetiky Nouvelle Kapillixine pro tvorbu nové vlasové buňky a regeneraci vlasové pokožky.

Hloubkové čistění

Vaše pokožka hlavy si zaslouží hloubkovou péči pomocí regenerujících peelingů a hydratačních masek. Vlasový peeling i masku vmasírujte do pokožky hlavy krouživými pohyby, poté aplikujte na celé vlasy od kořínků ke konečkům a vše důkladně opláchněte. Pokud jednou týdně dopřejete svým vlasům hloubkové čistění pomocí přípravků z řady Eslabondexx Clean Care, omezíte tak jejich lámavost i třepení a výsledek vás ohromí.

Lesklý efekt

Na vysušené vlasy bez lesku vyzkoušejte hydratační séra na vlasy z řady Goldwell Rich Repair a pokud záchranu potřebují hlavně konečky, pořiďte jim vlasový olej Nouvelle Re:styling Drop of Light, který vlas nejen vyživí, ale zajistí i neodolatelnou lesklou tečku na závěr.