Chybí vám inspirace na vánoční dárky?

Svátky jsou den ode dne blíž a blíž, ani se nenadějeme a budeme pod stromečkem rozbalovat dárky. Chybí vám inspirace, čím své blízké obdarovat? Doufáme, že vám pomůžeme usnadnit nakupování pro všechny na vašem seznamu.

Co koupit na Vánoce?

Vánoce jsou jednou z nejlepších příležitostí k rozdávání dárků v roce a už teď se těšíme, co bude pod našimi stromečky. Zahrajte si chvíli na Ježíška a pokud se chcete o letošních Vánocích vyhnout měkkým dárkům, nadělte svým blízkým opravdu výjimečný dárek díky našim tipům. Vybrali jsme pro vás jedinečné kosmetické sady pro každého na vašem nákupním seznamu, aniž byste totálně narušili váš rozpočet.

Vlasová kosmetika jako dárek

Vždycky se na vánočním seznamu najde alespoň jeden člověk, který se absolutně nemůže nabažit čehokoli a všeho, co souvisí s krásou. Někdo, kdo vždy potřebuje ty nejnovější vlasové přístroje a trendy kadeřnické potřeby, kosmetický stolek má naplněný až po okraje nejnovějšími séry a maskami na pleť nebo i 10 červenými rtěnkami, kdyby jedna nestačila. Dobrá zpráva pro vás, když přijde čas nakupovat pro takového člena rodiny nebo blízké kamarády! Tyhle Vánoce zásobte i jejich koupelnu vším, co potřebují pro hydratovanou pokožku a dokonalou péči o vlasy.

Milý Ježíšku…

Připravili jsme pro vás několik skvělých tipů na krásné kosmetické sady i nápady na jednotlivé položky od oblíbených značek Nouvelle, Eslabondexx, Goldwell a Simply Man, které příznivci krásy a péče o sebe zcela jistě ocení.

Sada Nouvelle Double Effect Nutritive – NÁŠ BESTSELLER!

Tato dárková sada obsahuje vyživující šampon a masku s keratinem a výtažky z chmele otáčivého pro celkovou regeneraci a hydrataci extrémně suchých, porézních a chemicky narušených vlasů.

Sada Nouvelle Sani Habit

Balíček, který doporučujeme i pro nutnou hydrataci vlasů v zimních měsících, obsahuje čistící šamponovou pěnu, dezinfekční masku a zvlhčovací šampon, vhodný pro všechny typy vlasů a pro časté mytí.

Sada Eslabondexx Nourishing

Dárková sada obsahuje vyživující hydratační šampon a kondicionér s vysokým obsahem vitamínů, olejů a cukrové třtiny pro suché a křehké vlasy.

Tělová sada od Eslabondexx

Roztomilost se svěží vůní melounu pro hladkou pokožku v podobě micelární vody, pleťového krému a tělového mléka. Nechte ji zamilovat si tuto exkluzivní tělovou péči a sestavte ji vánoční balíček podle gusta!

Vlasová sada Goldwell Color Dualsenses

Pro speciální ženu, speciální dárek! Šampon, kondicionér a pěnové tužidlo pro každou, která experimentuje s barvami na vlasy a ví, že na barvené vlasy jedině s vhodnou vlasovou kosmetikou a péčí.

Vlasová a tělová kosmetika od Nouvelle Simply Man

Jednotlivé produkty si můžete sami sestavit do vánočního balíčku pro muže a věřte nám, že se při péči o vlasy vašich mužů stanou vítaným pomocníkem. Je libo hydratující šampon na vlasy s antibakteriálními účinky, univerzální šampon pro vlasy a tělo, fixační gel nebo stylingovou pastu s matným efektem, která dokonale vytvaruje i ten nejdivočejší vzhled s výdrží po celý den?

Dárková sada Tangle Teezer

Profesionální kartáč na vlasy a gumičky do vlasů s krystalickým efektem jako z pohádky Let It Snow. Všeobecně tyto Tangle Teezer kartáče ohromily ze dne na den celý kadeřnický svět. Jejich štětiny jsou speciálně rozvržené a mají ojedinělou schopnost ohnout se nad zacuchaným místem pro opravdu příjemné, rychlé a jednoduché kartáčování.

Inspirace na dárky pro kadeřnice a kadeřníky

V našem sortimentu najdete velké množství profesionálních kadeřnických pomůcek, barev na vlasy i vlasových přípravků, které můžete nadělit, pokud je obdarovaný zároveň oborem kadeřnice či kadeřník. Z výběru doporučujeme sadu kulatých kartáčů na vlasy Sinelco Multipro Kit s antistatickým efektem, nylonovými štětinami a ergonomicky tvarovanou rukojetí pro maximální pohodlí při fénování, ale i kadeřnickou sadu Sinelco v luxusním dárkovém pouzdru pro dokonalé tvarování střihu.

Vhodným řešením je i dárkový poukaz, který obdarovaní použijí k volbě zboží podle svého vkusu. Všechny zmíněné tipy můžete jednoduše najít i na našem e-shopu, pořídit vánoční dárky bez front a společně s rodinou a přáteli si užít klidný předvánoční čas.

Ať už zvolíte jiný dárek nebo zkusíte některý z našich tipů, přejeme vám šťastnou volbu a krásné prožití Vánoc ve zdraví a v kruhu svých blízkých.