Jak pečovat o polámané a sluncem namáhané vlasy?

Užíváte si léto plným dechem a toužíte po tom, aby vaše vlasy zůstaly zdravé a vypadaly oslnivě, i když se vám hřejivé slunce vrývá hluboko pod kůži, vy máte raději vyčesaný drdol a chytáte všechny paprsky pro nejdokonalejší opálení? Myslete na své vlasy i v období, kdy bývají velmi namáhané. Specialisté na vlasovou kosmetiku PULS.cz vám přináší tipy, jak si v létě nezničit vlasy a jak o ně pečovat?

Jaká je příčina poškozených vlasů?

Během letních měsíců trávíme chvíle u vody, na dovolených u moře, klimatizace běží na plné obrátky, krásné počasí vybízí na výlety do hor a skokem zase do nižších nadmořských výšek. Tak jako zimní mráz oslabuje vlasy, tak v létě je to slunce, které vlasy vysušuje a poškozuje. Ale také mořská sůl, chlór, písek, klimatizace, i výkyvy počasí přispívají k vysoušení, ztrátě pružnosti a lámavosti vašich vlasů.

Jak se v létě starat o vlasy?

Dopřejte vašim vlasům hydrataci od kořínků až po konečky. Ztrátě vlhkosti zabráníte aplikací vlasového oleje či výživy ještě před tím, než použijete šampon na vlasy. Z e-shopu PULS.cz doporučujeme sérum v ampulkách Nouvelle Double Effect Nutri Mix na suché, lámavé i narušené vlasy, které zároveň zklidňuje i vlasovou pokožku. Vlasovou výživu jednoduše vmasírujete a necháte působit.

Jak pečovat o vlasy v létě?

Nezáleží na tom, zda máte vlnité, mastící se, normální či barvené vlasy. Zvolte jako prevenci na vlasy vystavené slunci ochranný sprej pro všechny typy vlasů. Jak si v létě nezničit vlasy? Zvolili jsme pro vás tip do každé plážové tašky i městské kabelky v ideální 150 ml obsahové velikosti, Goldwell Sun Reflects. Obsahuje UV filtr, který chrání vlasy před slunečním zářením, před účinky chlóru, větru i slané mořské vody. Nenechte vaše vlasy uschnout a dopřávejte jim extra intenzivní hydrataci s dokonalým leskem při každém kroku, kdykoli vás to pohltí.

Jak se starat o polámané a suché vlasy?

Dospěli jste k pocitu, že na hlavě, působením všech vlivů, nosíte slámu bez lesku a života? Vaše vlasy opětovně naberou vzpruhu a sílu díky regeneračnímu šamponu, kondicionéru i vhodně zvolené vlasové masce. Vyberte si pro vaše vlasy ideální vlasovou kosmetiku, která jim navrátí lesk, sílu, vitalitu i hydrataci. A pokud vám vyhovuje určitý produkt vlasové kosmetiky, použijte jeho celou řadu, jelikož jeden výrobek navazuje na druhý.

Jaká vlasová kosmetika chrání vlasy před sluncem?

Správně zvolený šampon a kondicionér jsou základem pro péči o vlasy v létě. Ideální volbou jsou takové sluneční vlasové kosmetiky, které chrání před UV zářením a šetrně z vlasů odstraňují např. usazenou mořskou sůl. Na kamenné prodejně i e-shopu PULS.cz můžete vybírat ze slunečních řad vlasové kosmetiky Goldwell After Sun, Eslabondexx Restructuring a Eslabondexx Nourishing, bohaté na vitamíny, oleje a proteiny, jaké vaše vlasy v létě potřebují.

Co vyžadují vlasy v létě?

V letních měsících jsou vlasy velmi zatěžovány působením nepříznivých vlivů, a proto je důležité zintenzivnit péči o ně. Dejte stop suchým vlasům i polámaným konečkům a letní péči doplňte ještě o masky na vlasy, které vyživují, regenerují a dodají lesk i objem na konec. Masku na vlasy nanášejte po umytí vlasů šamponem i kondicionérem a nechte vlasovou kúru poctivě působit. Nechte se zhýčkat Nouvelle Double Effect Nutritive Mask a tuto pořádnou dávku hydratace dopřejte vašim vlasům alespoň jedenkrát týdně.

“I jediný vlas má svůj stín.”

Zdravé a krásné vlasy po celý rok vám přeje vlasová kosmetika od PULS.cz