Pečujete rádi o své vlasy či vlasy druhých?

Puls-Praha s.r.o. pořádá a srdečně Vás zve na školení produktů Eslabondexx!

Kadeřnické školení je určeno pro všechny, kteří o sebe nebo druhé rádi dbají a chtějí se ve světě kadeřnictví neustále vzdělávat. Na školení, které pro Vás připravujeme, se dozvíte všechny tajné triky profesionálního italského kadeřníka a stylisty Alberta Leoniho, který vás celým kurzem bude provázet a zasvětí vás hlavně do produktů vlasové kosmetiky značky Eslabondexx v praxi.

Vlasová kosmetika Eslabondexx nabízí široké portfolio přípravků pro péči o vlasy vytvořené společností HSA. Otevřete oči a nechte se překvapit hlavně výsledkem, nejen barvou Eslabondexx Color.

Produkty vlasové kosmetiky Eslabondexx nesou inovativní profesionální ochranný systém, který zabraňuje poškození vlasů před chemickými procesy. Vítejte na našem e-shopu, ve kterém se předem můžete seznámit s uznávanou značkou vlasové kosmetiky Eslabondexx.

KDY?

Váš GIORNATA INDIMENTICABILE, rozumějte NEZAPOMENUTELNÝ DEN se blíží a váš diář hlásí plně obsazeno, dne 23.10.2019.

KDE?

Ať už pojedete autem, metrem, taxíkem, tramvají, autobusem či krokobusem, všechny cesty v tento významný den kadeřníků a kadeřnic povedou na Prahu 8.

CENA?

Cena školení je 1000 Kč, což pro někoho může být jedna návštěva u kadeřníka, pro vás je to životní zkušenost v péči o vlasy.

Milé kadeřnice, kadeřníci, firmy, naši odběratelé, jejich odběratelé, majitelé kadeřnických studií, majitelé kosmetických firem, studenti, učňové, krasavice, krasavci, odborníci, obdivovatelé, nebo jen tak pro každodenní radost z vašich vlasů, pokud máte ke školení jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Přihlásit se na školení můžete prostřednictvím e-mailu info@puls.cz nebo u svého OZ.

Těšíme se na vás, váš PULS – PRAHA.