Welcome to Cosmoprof WorldWide Bologna!

V březnu 2019 jsme navštívili italskou Bolognu, ne kvůli boloňským špagetám, které ve skutečnosti s Bolognou nemají nic společného, ale pro každoroční světový veletrh Cosmoprof.

Italská Bologna je hlavním městem regionu Emilia – Romagna a provincie Bologna. Ve svém historickém centru skrývá pozoruhodné středověké rozvržení ulic s cihlovými budovami v hřejivých odstínech, početná podloubí a proslavené věže. Přezdívaná „Červená Bologna“ nás z dechberoucího centra odtrhla k industriální části velkoměsta, kde jako výhradní dovozci italské značky NOUVELLE pro Českou republiku nemůžeme chybět, a to na přední světový veletrh Cosmoprof, který spojuje všechny oblasti kosmetického průmyslu, od surovin až po hotový výrobek. Světová výstava nabízela personalizované služby, které vyhověly různým obchodním potřebám díky tomu, že byla rozdělena do tří salonů COSMO HAIR&NAILS&BEAUTY SALON pro klíčové návštěvníky ze světa krásy.

Naše kroky směrovaly do pavilónů PROFESSIONAL HAIR s ohromující paletou zboží od nejlepších dodavatelů výrobků, zařízení, vybavení a služeb určených pro profesionální svět vlasů. Také setkání s již stávajícími dodavateli nás obohatilo o plánované novinky, a protože vás na české scéně profesionální vlasové kosmetiky již řadu let hýčkáme a baví nás to, některé z novinek již nyní můžete zakoupit na našem e-shopu, nebo přímo v kamenné prodejně.

Těšíme se na další ročník COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA!