Vaše vlasy potřebují po zimě refresh!

Duben, ještě tam budem! Letošní aprílové počasí nám stále připomíná nekončící zimu a pevně drží krok s pranostikou na tento měsíc. Přesto je nejvyšší čas dopřát svým vlasům důkladný refresh po tak dlouhé zimě a začít je probouzet do opravdového jara plného barev a hřejivých slunečních paprsků. Pojďme si v dnešních řádcích připomenout, jakou péči vaše vlasy potřebují s příchodem nového ročního období.

Zničila vám zima vlasy?

Během chladnějších měsíců v roce má na vlasy vliv studený venkovní vzduch, střídání se teplot, sníh i vítr. Všechny tyto nepříznivé vlivy, a navíc ještě nošení čepic, mohly vlasy vysušit a jako suché působí křehce, bez lesku a jsou náchylné k lámavosti a roztřepení. V častých případech se díky nadměrnému vysušení a bez správné péče mohou objevit i lupy na pokožce hlavy, které doprovází nepříjemné pocity a svědění. Proto doporučujeme v období zimy používat hydratační vlasové masky a olejové kúry, aby se pokožka hlavy dostatečně zvlhčila a vlasy vypadaly zdravě. O tom, jak správně pečovat o svou hřívu v zimě, jsme vám psali v článku „Tipy a triky pro zimní péči o vlasy“.

Potřebují vaše vlasy po zimě refresh?

Končící zimou a příchodem jara nastává období náhlých změn. Venkovní teploty i vlhkost vzduchu se začínají šplhat nahoru, my se pomalu probouzíme ze zimního spánku a statický efekt i chaos ve vlasech je ihned na obzoru. Dobré ráno, realito!

Probuďte své vlasy každý den do krásy a dodejte jim výživu s vhodnou vlasovou kosmetikou, která odstraní a umyje vše, co vlasy zatěžuje i poškozuje jejich strukturu. Přesně to, co vaše vlasy s nástupem tohoto období velmi potřebují!

Jaro přináší nové barvy!

Na jaro většinou nahlížíme jako na příležitost pro větší změny. A právě proto je to skvělý čas i na novou barvu, odvážný střih, nebo alespoň zastřižení vysušených konečků. Nová barva ve vlasech a zachování její intenzity však bude vyžadovat i následnou péči, a ta začíná u správně zvolených produktů.

Na našem e-shopu si můžete vybrat hned z několika produktů z řady Nouvelle Color Glow, určených k zvýraznění barvy a lesku, k eliminaci žlutého efektu u melírovaných a blond vlasů i k jemné hydrataci. Vlasová kosmetika, které se vám i vašim vlasům trefí zkrátka do vkusu, od kořínků po konečky.

Jak pečovat o vlasy na jaře?

Zatímco zimní péče vyžadovala silnější produkty a různá vrstvení, jarní péče je o jednoduchosti. Při mytí vlasů vyměňte horkou vodu za vlažnou, která snižuje ztrátu vlhkosti a dopřejte svým vlasům očistnou hloubkovou péči a dokonalou výživu zároveň s vlasovou kosmetikou Nouvelle SANI HABIT, která je navždycky posune v teplém počasí na novou úroveň. Začleňte do svých vlasů dezinfekční šamponovou pěnu, vyživující masku a zvlhčující šampon pro každodenní péči.

Dezinfekční pěna Nouvelle Clean Sani – oplachovací čisticí a dezinfekční šamponová pěna na vlasy a pokožku hlavy.

Maska na vlasy Nouvelle Nutri Sani – vyživující dezinfekční maska na vlasy, která podporuje čistící účinek a dodává hebkost.

Šampón na vlasy Nouvelle Hydra Sani – dezinfekční zvlhčující šampon vhodný pro všechny typy vlasů a pro časté mytí. Odstraňuje nečistoty, udržuje čistou pokožku a zdravé vlasy.

Sprchový gel Nouvelle Clean Sani – jemný sprchový gel se skořicovým éterickým olejem a medem, známým pro své antibakteriální vlastnosti. Poskytuje příjemný pocit svěžesti s účinným čistícím účinkem.

Nouvelle SANI HABIT

Dezinfekční a čistící vlasová i tělová kosmetika pro každý váš nový den.