Vánoční dárky pro ženy i pro muže?

Poslední měsíc roku s sebou kromě chladného počasí a prvního sněhu přináší také každoroční mánii v podobě předvánočních aktivit. Jednou z nich je bezesporu honba za vánočními dárky, které mnozí nechávají na poslední chvíli. Pokud se však chcete vyhnout přeplněným nákupním centrům, poloprázdným obchodním regálům a pocitu, že opět nic nestíháte, je načase začít již nyní. V tomto článku vám poradíme skvělé tipy na vánoční dárky nejen pro ženy, ale i pro muže, které pod stromečkem vykouzlí úsměv na tváři a mile překvapí.

Vybíráte dárek k Vánocům?

Vánoce by měly být svátky pohody a klidu. Každý zkušený dospělý, který už nějaké ty Vánoce zažil si, ale málokdy představí i pohodu. Proto jsme si pro vás, jako vždy, připravili pestrou nabídku dárků pro vaše blízké, ať už se jedná o rodiče, děti, známé či kolegy z práce.

Začněme od těch nejmenších nebo dárkem pro radost. Jestli hledáte praktický dárek, který nikdy nezklame, nezruinuje vaši peněženku a rozhodně ho ocení každá dospívající dívka, vsaďte na Fén Ultron Mini GOLD, který je díky své malé velikosti ideální jak pro sportovní aktivity, tak i na cestování. Dalším tipem nad zlato bude kartáč na vlasy Tangle Teezer Gold, který vaši dceru jistě nadchne módním zlatavým designem ale i snadným plynulým rozčesáváním. Kartáče na vlasy Tangle Teezer se navíc staly světově oblíbené i u těch nejmenších a náš e-shop či kamenná prodejna v Praze vám je nabídne hned v několika pohádkových motivech i pro vaše malé dětičky.

Vlasová kosmetika k Vánocům

Rozmýšlíte, jaký koupit dárek pro vaši ženu, kamarádku, kolegyni, či sestru? Odpovědí je kvalitní vlasová kosmetika. A proč? Důvod je prostý, naše vlasy v zimě potřebují větší péči než v létě, proto je vlasová kosmetika skvělý dárek zrovna pod stromeček a my vám pomůžeme vybrat tu nejlepší.

Skvělou novinkou, kterou jsme si pro vás připravili, je řada od Nouvelle Sani Habit. Najdete v ní dezinfekční pěnu Nouvelle Clean Sani Mousse k ošetření pokožky hlavy nebo vyživující masku na vlasy Nouvelle Nutri Sani Daily ve dvou různých objemech, která podporuje čistící účinek a dodává hebkost. A samozřejmě nesmí chybět ani zvlhčovací šampon na vlasy Nouvelle Hydra Sani vhodný pro časté mytí a na všechny typy vlasů. A pokud zvolíte tyto jednotlivé, ale na sebe navazující produkty dohromady, oslníte touto sadou vlasové kosmetiky všechny ženy, které o své vlasy rády pečují.

Vlasová kosmetika jako vánoční dárek

Vlasová kosmetika je jedním z vánočních dárků, který může pod stromečkem vykouzlit úsměv na tváři. Je však nutné dbát na kvalitu a odpovídající péči, která bude vhodná pro daný typ vlasů obdarovaného. Rozdíly mezi pohlavím však dělat nemusíte, v naší nabídce je k dostání velké množství vlasové kosmetiky pro ženy i muže, stačí pouze správně vybírat! A kdybyste si i přesto nebyli jistí, co pro vaše blízké vybrat, můžete je obdarovat dárkovými poukazy různých hodnot, aby si sami vybrali, co se jim líbí a bude vyhovovat.

Jak již bylo řečeno, i pánská část populace by měla o své vlasy náležitě pečovat. Ne všichni však o svůj zevnějšek pečují natolik, což se neprojevuje pouze na vnější prezentaci, ale také na kvalitě vlasů a pokožce hlavy. Muži mají mnohdy tendenci používat na mytí vlasů i těla jeden univerzální produkt, který však v mnoha případech nebývá určen na péči o vlasy a vlasovou pokožku. Vlasy tak zbytečně strádají, působí mdle a v nejhorším případě může docházet i k jejich rychlejšímu vypadávání. Proto chcete-li vlasy svého partnera nebo tatínka udržet v dobré kondici, dopřejte jim kvalitní péči s vhodnou vlasovou kosmetikou pro muže.

A pokud se už váš muž o vlasy stará a vy stále váháte nad dárkem pro muže, můžete mu udělat radost profesionálním strojkem na vlasy Moser 1400, který je vhodný i na zastřihávání vousů. A v případě, že by vám zrovna tento strojek nepřišel vhodný, nezoufejte! V naší široké nabídce stříhacích strojků stoprocentně nějaký vyberete.

Přejeme vám kouzelné Vánoce a ať i vy najdete pod stromečkem mnoho splněných přání.

Váš Puls.cz