Tipy na vánoční dárky do 500 Kč

Pokud právě plánujete všechny vánoční nákupy, jste na správném místě. Možnost objednat dárky online v tomto adventním čase je velkou výhodou, a ať už nakupujete pro maminku nebo tatínka, svého nejlepšího kamaráda, šéfa či přítelkyni, přinášíme vám nápady na vánoční dárky do 500 Kč, které zaručeně potěší obdarované i váš rozpočet.

Vlasová kosmetika: Dárky, které vás nezruinují

Sady pro péči o vlasy jsou praktickým a zároveň vděčným dárkem, který si na Vánoce ráda rozbalí nejen každá dáma. Ať už hledáte malou radost pro svou nejlepší kamarádku nebo dárek pro sestru, která už má všechno, dárkové sady vlasové kosmetiky vám pomohou dokončit nákupy vánočních dárků během chvilky a obdarovaného povzbuzují k vyzkoušení nových možností v péči o vlasy. Zároveň jsou cenově příznivé a zabalené v luxusnějším, svátečním kabátku.

Dárky pro ženy do 500 Kč

 Mít dobrý nápad, který zahřeje u srdce, ale nezruinuje peněženku? Ulehčíme vám výběr dárků pro ženy a chceme vám doporučit několik tipů na dárky, které potěší. Darujte jim vlasovou kosmetiku Nouvelle a odměnou vám bude sebevědomá žena po vašem boku. Šampóny, kondicionéry, ale i masky na vlasy pro každý den, na objem, pro suché, barvené, ale i kudrnaté vlasy. To vše a mnohem více objevíte v naší nabídce této profesionální italské značky vlasové kosmetiky. A že hledáte něco revolučního, co ji zregeneruje poškozené vlasy po chemických ošetření? Vsaďte na naše novinky z řady ADD-PLEX Addmino -18, veganské přípravky, které dodají extra pevnost, lesk i hydrataci a navrátí poškozené vlasy do zdravé formy.

Dárky pro muže do 500 Kč

Setkáváme se s názorem, že vybírat dárek pro ženu je snazší než pro muže. Tady stojíme před výzvou, ačkoliv i muži se často nechávají rádi rozmazlit, jen to nechtějí přiznat nahlas. Jsou přece jen ta drsnější polovička. 😊 Vlasová kosmetika nabízí i variantu pro muže, podporující růst a hustotu vlasů, péči proti lupům či nadměrnému maštění a padání vlasů. Mužní, přitažliví, upravení i neodolatelní! Takoví budou muži, které obdarujete pánskou kosmetikou z naší nabídky Nouvelle Simply Man.

Co koupit dětem pro radost?

Píšou vaše děti Ježíškovi? Bingo, máte náskok! Jestli ale i tak tápete, protože na seznamu jsou dárky s čtyřcifernou cenou, nesmutněte. Máme řešení i pro vás! Vyberte jeden nebo dva dražší dárky, a pokud je to možné, dohodněte se se zbytkem rodiny a pořiďte je společně. Alespoň jedno splněné dětské přání by pod stromečkem čekat mělo. A pokud máte doma slečnu nebo mladého muže, kteří již odrostli barbínám a legu, vsadíme se, že jejich tématem číslo jedna je jejich vzhled. Představte si, jak si šplhnete, když pod stromečkem rozbalí praktické potřeby na vlasy, jako třeba trendy kartáče Tangle Teezer nebo gumičky a sponky.

Nezapomínejte však, že ta pravá vánoční atmosféra se nedá vyčíslit penězi. Je v každém z nás, a tak nechme její kouzlo čarovat. Přejeme Vám krásné a pokojné Vánoce.