Stylové účesy na jaro 2021

Vybrali jsme pro vás pár tipů, jaké stylové střihy, barvy a účesy jsou letos trendy, které omladí a s nimiž rozhodně nešlápnete vedle. A než se opět otevřou kadeřnické salony, nechte se inspirovat, co vyzkoušet na jaro 2021!

Jaké účesy jsou letos trendy?

Patříte mezi ty, kteří mají svůj letitý styl nebo se rádi přizpůsobujete nejnovějším trendům a nebojíte se tak změn i co se vlasů týče? Pokud patříte do skupiny, která jde s dobou, tak možná právě teď hledáte pro své vlasy nový střih, barvu nebo padnoucí účes.

Praktické, přirozené a snadná údržba! Takový je fenomén ve vlasech pro svěží jaro ale i na celý letošní rok. Inspirujte se naší galerií střihů a účesů, pravděpodobně to bude jeden z nich, který vašim vlasům i obličeji dokonale padne.

Jaké střihy na vlasech jsou hitem letošního jara?

Mullet

Ofina, vlasy po stranách a na temeni krátké, vzadu zůstávají dlouhé s jemným rozcuchem. Ano, vrací se účes zvaný mullet, symbol 80. let. Pro některé z vás bude možná povědomější říct „vpředu byznys, vzadu party“ nebo „sestřih na Jágra“, který se stává velmi oblíbeným i u žen po celém světě a stále naprosto elegantní.

Náš tip z e-shopu: efilační nůžky, tupírovací hřeben, gel na vlasy

 

 

 

 

 

 

Pixie

Rošťácký sestřih na kluka, který odkrývá uši a je ideální pro jemné, husté, ale i kudrnaté vlasy. Jedná se o účes s krátkými vlasy po stranách a o trochu delšími na temeni, které mohou být někdy dostatečně dlouhé, aby se z nich staly ofiny. A pokud byste tomu toužili přidat ještě více extravagantnosti, pak se vlasy na bocích hlavy mohou úplně vyholit. A co víc? Je to jeden z účesů, který vás omladí tím, že zvýrazníte své oči a lícní kosti.

Náš tip z e-shopu: strojek na vlasy, tužidlo na vlasy, vosk na vlasy s leskem

 

 

 

 

 

 

Culíky, copy a rafinované drdoly

Letošní rok, tak jako minulý, je stále ještě omezující ve spoustě směrech a aby nám vlasy nepřekážely při nošení respirátorů či roušek, budou trendem pohodlné účesy jako nízko posazené drdoly, vlasy spletené do ležérního copu nebo vyčesané do culíku.

Náš tip z e-shopu: gumičky, skřipce, vycpávky do drdolů, lesk na vlasy, lak na vlasy

 

 

 

 

 

 

Mikádo s ofinou

Kombinuje dva trendy v jednom. Mikádo zvýrazňující vaši přirozenou texturu vlasů, ať je všech délek, rovné, ostré nebo vlnité a ofina bude tím lepší, čím delší. A pokud by vám ofina k tvaru obličeje přeci jen neseděla, vsaďte na mikádo s univerzální patkou, se kterou rozhodně také nešlápnete vedle.

Náš tip z e-shopu: objemový pudr, nůžky Jaguar Solingen, fén na vlasy, vlasový parfém

 

 

 

 

 

 

Mini vlnky nebo zvlnění

Kdo si alespoň jednou v životě nepřál přirozené zvlnění lemující obličej, nebo dokonce neuspořádaně zábavné kudrlinky? Teď je ten pravý čas na změnu a navíc budete IN. Tohle se prostě nosí!

Náš tip z e-shopu: rotační kulma, kónická kulma, kleště na vlasy, fixační sprej

 

 

 

 

 

 

Dlouhé rovné vlasy

Dlouhé vlasy nevyjdou nikdy z módy, pokud mají správný střih, barvu a vypadají zdravě po celé délce od kořínků ke konečkům. Pro letošní rok se můžete inspirovat i stylem naprosto dokonale vyžehlených vlasů s ostře zastřiženými konečky. Pokud se rozhodnete pro takto upravené vlasy, jediné co budete potřebovat, je kvalitní žehlička na vlasy, termoochranný sprej a kapku vlasového oleje na závěr.

Trendy barvy roku 2021

Vaše přirozená barva s odrosty, jemné melíry, nebo balayage jsou tento rok IN, ale na to si budeme muset počkat, než otevřou salóny. Vy si zatím můžete přečíst náš blog „Jaká barva na vlasech bude vládnout roku 2021?

Jaký zvolit účes pro krátké, dlouhé nebo kudrnaté vlasy?

Ať už zvolíte jakýkoliv padnoucí účes nebo střih vlasů, který si zamilujete nebo vám váš kadeřník poradí, nezapomeňte své vlasy udržovat zároveň v kondici.

Mnoho z vás za poslední rok „lockdownu“ možná zaznamenalo nadměrnější vypadávání vlasů než kdy jindy, způsobené i stresem nebo dokonce lupy, které jsou zapříčiněny suchou pokožkou hlavy. Vsaďte na profesionální vlasové produkty určené na konkrétní problém, které se o vaše vlasy a pokožku hlavy spolu s vaší péčí dokonale postarají a navrátí jim sílu, pružnost, hydrataci i lesk.