Školení produktů Eslabondexx s Albertem Leonim

V říjnu jsme pořádali školení pro všechny, kteří o sebe či druhé rádi dbají a ve světě kadeřnictví se touží neustále vzdělávat. Školení bylo zaměřené na produkty vlasové kosmetiky a barvy značky Eslabondexx, které můžete v naší kamenné prodejně a na e-shopu pořídit.

Do profesionálního kadeřnického salonu GiGi na Praze 8 jsme pozvali italského kadeřníka a stylistu Alberta Leoniho, který nás celým kurzem provázel a zasvětil do inovací v barvení a péče o vlasy.

Děkujeme majitelce kadeřnického salonu, Janě Wildtové i všem zúčastněným modelkám, které se do spolupráce zapojily. Bylo to opět skvělé!

A co vám nabízí vlasová kosmetika značky Eslabondexx a jaké jsou její přednosti? Značka Eslabondexx nabízí široké portfolio přípravků pro péči o vlasy vytvořené italskou společností HSA.

Vlasové přípravky od tonalizačních krémů Eslabondexx Toner, přes Eslabondexx Ultra Bleach Connectory, ochranná séra, kúry, šampony a styling, po pečující řadu Eslabondexx Clean Care nesou inovativní profesionální ochranný systém, který zabraňuje poškození vlasů před chemickými procesy. Samotné barvy Eslabondexx jsou krémové, posilují strukturu vlasu a výsledkem jsou intenzivně jasné barvy s výjimečnou trvanlivostí.

Děkujeme, PULS – PRAHA