Sada nůžek Sinelco Original Best Buy

1 490  vč. DPH

Jaguar

Katalogové číslo: 7097006 Kategorie: , , , Štítek:

Profesionální sada nůžek Original Best Buy obsahuje kadeřnické nůžky 5,5″, efilační nůžky 5,5″, břitvu na seřezávání vlasů, pět náhradních břitů do břitvy a seřizovací klíč. Koženkovém pouzdro se zapínáním na zip.


Kadeřnické nůžky 5,5″

Profesionální kadeřnické nůžky s ergonomickou rukojetí, která skvěle padne do ruky. Čepele nůžek s mikroozubením jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Díky nastavitelnému šroubu lze nůžky snadno přizpůsobit dle vašich potřeb. Praktická je také odnímatelná malíková opěra.

Délka nůžek včetně malíkové opěry: 16 cm

Barva: stříbrná
Tvar:
 offsetový
Povrchová úprava:
 nerezová tvrzená ocel


Kadeřnické efilační nůžky 5,5″

Profesionální kadeřnické efilační nůžky mají ergonomickou rukojeť, díky které skvěle padnou do ruky. Čepele z kvalitní nerezové oceli jsou vybaveny 28 zuby. Díky nastavitelnému šroubu lze nůžky snadno přizpůsobit dle vašich potřeb. Praktická je také odnímatelná malíková opěra.

Délka nůžek včetně malíkové opěry: 16 cm
Počet zubů: 
28

Barva: stříbrná
Tvar: 
offsetový
Povrchová úprava:
 nerezová tvrzená ocelBřitva na seřezávání vlasů

Ergonomicky tvarovaní profesionální břitva na seřezávání vlasů z nerezové oceli, kterou je možné použít pro více technik střihu. Délka ostří břitvy je 5,5 cm. Součástí balení je 5 náhradních břitů.

Celková délka břitvy: 17 cm
Délka ostří: 5,5 cm

Barva: stříbrná


Koženkové pouzdro

Součástí balení je  koženkové pouzdro s jemným vzorem, ve kterém je profesionální set uložený. Pouzdro je uvnitř vybaveno poutky.

Pouzdro má zapínání na zip.

Barva: černá
Materiál: koženka
Rozměry: 
23,5 x 11,5 x 3 cm