Zažehlovací KERATIN Nouvelle Keratin Rebuilding Smoothener

990  vč. DPH

Nouvelle

Katalogové číslo: nou520a4c76515d4 Kategorie: , Štítek:

Obnovující keratinový produkt, který dodává energii všem typům vlasů, zejména vlasům jemně zkadeřeným, kudrnatým nebo poškozeným chemickými vlivy.

Keratin Rebuilding Smoothener NENÍ KLASICKÝ VYROVNÁVAČ, ale vyrovná jemně vlnité a kudrnaté vlasy až o 95% jako důsledek penetrace PŘÍRODNÍHO KERATINU do pokožky hlavy, kde se musí zafixovat pomocí tepla žehličky. Pokud je návod na použití dodržován pečlivě, budou se vlasy lépe rozčesávat, dříve uschnou a zachovají si výjimečný dokonalý lesk a hebkost. Je – li výrobek použit na vlasy barvené, kosmetická barva déle vydrží a podstatně se redukuje ztráta umělého pigmentu. Pro co nejlepší výsledky doporučujeme aplikovat KERATINOVOU léčbu neprodleně po odbarvení nebo melírování vlasů. Abychom zajistili, že vlasy zůstanou rovné, musí být KERATINOVÉ léčení také použito po chemickém vyrovnání ( v tomto případě aplikujeme čtrnáct dní po chemickém procesu). KERATINOVÉ léčení trvá zpravidla 6/8 týdnů, v závislosti na životním stylu, a dodržují – li se instrukce o “následné” péči. Procedura se může opakovat, zpočátku každé čtyři až šest týdnů. Přesycení KERATINEM nemůže nastat, pouze dojde ke zlepšení vzhledu vlasů a těla.

Použití:

1) Vlasy myjte neutrálním šampónem a a nechávejte je uschnout přirozeně.

2) Vlasy rozdělte do sekcí pomocí kartáče, začněte od zátylku. Keratin Rebuilding Smoother nanášejte hřebínkem s jemnými zuby na lokny (prameny), ne širší než jeden centimetr.

3) Vlasy přikryjte plastovou čepicí a nechejte působit 10 min u velmi citlivých vlasů, nebo 30 min u vlasů silných bez použití zdrojů tepla.

4) Sundejte čepici a vlasy pročešte (použijte hřebínek s “dlouhým” ocáskem), aby se odstranily přebytky, které vlasy neabsorbovaly.

5) Vyfoukejte vlasy za pomocí plochého kartáče.

6) Vlasy znovu rozdělte od zátylku do sekcí. Lokny (prameny) o šířce ne více než půl centimetru procházejte postupně a přejíždějte keramickou žehličkou, jeden pramen přejeďte sedm až desetkrát. Může se objevit lehký kouřový efekt, který je pouze důsledkem vypařování vody, která zůstala ve vlasech a tento přebytek odchází pryč.

Teplota žehličky musí být následující:

nebarvené vlasy – kudrnaté – silné: 220-230°C

barvené vlasy – melír – chemicky ošetřené: 210-220°C

poškozené vlasy – jemné: 200-210°C

7) Jakmile je léčení kompletní, mohou být vlasy obnoveny a upraveny do požadováného stylu.

UPOZORNĚNÍ:

Před použitím dobře protřepejte! Neumývejte si vlasy tři dny po léčení keratinem. Pokud vlasy zmoknou za deště, nebo zvlhnou během té doby, použijte znovu žehličku s nízkou teplotou (200°C), vlasy nesvazujte a ani nepoužívejte sponky.