Mezinárodní den mužů: Čím je obdarovat?

Věděli jste, že i muži mají svůj mezinárodní den, který každoročně připadá na 19. listopad, a to již od 60. let 20. století? Dopřejte mu krásný dárek a překvapte ho v den, který patří všem mužům. Poradíme vám, čím je obdarovat na mezinárodní den mužů, jehož smyslem je utužovat vztahy v rodinách a současně připomínat kladné mužské vzory.

Čím obdarovat muže?

Teď, když už víme, že se mezinárodní den mužů blíží, nastává čas na výběr toho pravého dárku pro muže. Lámete si hlavu, co by tím překvapením pro vašeho manžela či přítele mělo být? Potěšit kvalitním dárkem je oříšek, a proto jsme tady my, abychom vám jej pomohli rozlousknout. Na internetu sice najdete nepřeberné množství tipů na dárky, ale největší radost udělá vždy dárek určený přímo a jen pro něj.

Vlasová kosmetika nejen pro ženy

Nejen ženy by měly dostávat dárky na jejich den, ale i chlapi si zaslouží oslavit svůj den nějakým hezkým kvalitním produktem, třeba na jejich vlasy. Pro některé muže je kvalitní péče o vlasy důležitější a cennější než láhev whisky, nový svetr či krabička kubánských doutníků. A jestli je zrovna váš přítel, manžel nebo dokonce otec tímto typem muže, máme pro vás řešení!

Stačí se podívat na náš e-shop a vybírat z šamponů a gelů na vlasy určených pro pány. Vsadit můžete i na širokou nabídku strojků na vlasy a seřezávačů pro profesionální či domácí použití včetně kvalitního příslušenství, ale i břitvu Barburys pro dokonalé oholení.

Jakou vlasovou kosmetikou obdarovat muže?

I muži si zaslouží kvalitní produkty pro své vlasy a my jsme pro vás vybrali několik přípravků, které jsou více než vhodné. Tady jsou a u mužů patří mezi naše bestsellery pánské vlasové kosmetiky.

1. Gel na vlasy Nouvelle Simply Man Wet Look Strong

2. Šampon na vlasy Nouvelle Simply Man 3 in 1 Performance

3. Šampon na vlasy Nouvelle Simply Man Total Body & Hair

4. Pasta na vlasy Nouvelle Simply Man Matte Groomer

Potěšte dárkem, který předáte i s osobním příběhem, a do 19. 11. 2020 si můžete zasoutěžit o tyto přípravky vlasové kosmetiky Nouvelle Simply Man na našem instagramovém profilu @puls.praha a vyhrát je pro něj!

Ať už ke svátku mužů vyberete cokoliv, věříme, že to obdarovanému vykouzlí úsměv na tváři a žádný další rok se už bez oslavy na den mužů neobejde! Váš Puls.cz.