Jarní tipy, které vlasy ocení!

Připravte se na jarní sezonu pomocí našich jednoduchých tipů, které vlasy ocení. Jaro je tu, očistěte se!

Jak posílit a oživit unavené vlasy?

Po dlouhé zimě jsou vaše vlasy pravděpodobně trochu matné a bez života, protože se na vlasových folikulech dlouho usazovaly stylingové produkty. Zbavte se tohoto nánosu a zařaďte do procedury mytí vlasů čistící vlasovou kosmetiku. Velmi dobře na vlasy působí řada Nouvelle Sani Habit a Nouvelle Hi Fill pro osvěžení, obnovu i regeneraci, které kromě čistících šamponů disponují také vyživujícími dezinfekčními maskami. Navíc jsou vhodné pro všechny typy vlasů a časté mytí.

Společně s vlasovou čistící kosmetikou se zaměřte i na svůj jídelníček, který by měl po zimě obsahovat hodně čerstvé sezónní zeleniny, abyste své pokožce i vlasům dodali vitamíny a minerály, které jim přes zimu chybí.

5 tipů, které vlasy na jaře ocení!

Přinášíme vám pár tipů pro snadnou péči o vlasy, díky kterým budou připravené na všechny jarní radovánky.

  1. Zbavte se roztřepených konečků. V případě zastřihování vlasů stačí několik centimetrů a vlasy budou vypadat opět svěže a hustě.
  2. Letošní jaro se nese ve znamení lesklých a přirozených vlasů, takže odložte žehličku na vlasy a přivítejte zpět krásu přirozenosti. Rozlučte se i s přehnaně upravenými vlasy, tuto sezónu jde o zdravý lesk.
  3. Začněte pravidelně používat kondicionér na vlasy. Správně zvolený kondicionér podle typu vlasů je nezbytný proti vysoušení a navrací potřebnou hydrataci.
  4. Sušte své vlasy přirozeně bez zásahu fénu. Lehce z umytých vlasů vymačkejte přebytečnou vodu a nechte je volně proschnout na vzduchu. Zabráníte tak lámání vlasů, které si běžně způsobujeme snahou vlhké vlasy rozčesat.
  5. Zdravé vlasy začínají zdravou pokožkou hlavy. Na pokožce hlavy se hromadí nečistoty a stylingové přípravky, což může vést k matnému vzhledu vlasů. Chcete-li udržet vlasovou pokožku zdravou, doporučujeme používat čistící vlasovou kosmetiku, abyste se zbavili všech nánosů.

Jste jarní typ?

Své vlasy můžete na jaře posílit také novou barvou, která jim dodá sílu a předchází poškození vlasových vláken. Jarní typ se vyznačuje světlou pihatou pletí. Pokožkou v růžovém podtónu a modrou, modrozelenou, zlatohnědou nebo šedozelenou barvou očí. Takovým typům nejvíce sedne blond barva nebo světle hnědá se zlatavým nádechem. Vyberte si správnou barvu na vlasy od profesionální značky Nouvelle, která vám bude slušet a zvýrazní vaši přirozenou krásu.

Dopřejte svým vlasům jarní svěžest a hydrataci!