Jakou vlasovou kosmetiku vybrat k Vánocům?

Přemýšlíte, jakým dárkem potěšit své blízké, rodinu, kamarádku i kolegu z práce? Jaká vlasová kosmetika je vhodná a proč ji darovat? Jsou kadeřnické potřeby ideálním vánočním dárkem?

Jak vybrat vlasovou kosmetiku a kadeřnické pomůcky k Vánocům?

Zjistěte si, jaký typ vlasů má obradovaný nebo obdarovaná, od toho se můžete odrazit při výběru vhodné vlasové kosmetiky. Jsou to suché, mastící se, kudrnaté, barvené či jemné vlasy? Pokud je obdarovaný kreativní, zaměřte se na stylingové produkty, které ze všedního looku udělají kocoura z plakátu, a jestli si nejste jisti ve vlasové kosmetice, zabodujte kvalitními kadeřnickými pomůckami, které jsou základem pro každé zdravé a krásné vlasy.

Tipy na vánoční kosmetické dárky?

Vybrat správnou kosmetiku nebo kadeřnické pomůcky může být nelehký oříšek, ale s doporučením od puls.cz se vám může výběr podařit. Vybrali jsme pro vás produkty, které potěší a zároveň jsou skvělými pomocníky.

Vánoční dárek pro muže

Nejeden muž ocení profesionální vlasovou kosmetiku, stylingové přípravky či barber produkty pod vánočním stromečkem. Obdarujte ho sadou od Nouvelle Simply Man, obsahující šampon na vlasy, tělový šampon a gel na vlasy pro každý typ vlasů a na každý den.

Toužíte obdarovat dárkem drsnějším? Pak vsaďte na kategorie kadeřnických břitev nebo strojků na vlasy, ze kterých vám doporučujeme profesionální břitvu Sinelco Barburys či strojek na vlasy Ultron 4 v 1, jako praktický dárek pro stylového gentlemana.

Vánoční dárek pro ženu

Vlasová kosmetika světových značek Nouvelle, Eslabondexx a Goldwell není jen otázkou blížících se Vánoc, ale darovat ji můžete po celý rok k významným oslavám či jen tak pro radost. Sáhnete po vyživující, hydratační, zvyšující objem, chránící barvu, na vlnité vlasy, pro každodenní užití či přípravky, které dodají lesk.

Která žena miluje kosmetiku a kadeřnické pomůcky? Pokud je vaše odpověď KAŽDÁ, pak sázkou na jistotu budou i kvalitní žehličky na vlasy, profesionální fény, kulmy a krepovací kleště.

Vánoční dárek pro děti

Všechny malé princezny potěšíte gumičkami a hřebínky. Chcete, aby dětský kartáč na vlasy byl také praktický? Pak sáhněte po kartáčích na vlasy Sinelco Tangle Teezer či oblíbených D-Méli-Mélo s dětskými motivy, s nimiž bude kartáčování navždycky bezbolestné a příjemné.

Děsí vás chvíle, kdy zase budete muset se svými ratolestmi do kadeřnického salonu? Nechce se jim sedět, neposlouchají a jsou vyděšené ze všech těch fénů, nůžek i samotného mytí vlasů? Vsaďte na kadeřnické pláštěnky a noste je vždy sebou. Z chlapečků se stanou neporazitelní kovbojové a z holčiček pravé princezny v komnatě krásy.

Vánoční dárek, který nezklame

Stále si lámete hlavu s tím, co za profesionální vlasovou kosmetiku a vhodné kadeřnické pomůcky zvolit, aby vyhovovaly obdarovaným? Co když přeci jenom sáhnete vedle a dárek jim nebude vyhovovat? V takovém případě doporučujeme volbu dárkového poukazu a výběr nechat na nich. U nás můžete pořídit dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč, na výběr vlasové kosmetiky i kadeřnických potřeb v kamenné prodejně nebo na e-shopu.

Teď už stačí dárky pouze zabalit, veselé Vánoce vám přeje PULS.cz!