Jaké barvy na vlasy jsou trendem letošního roku?

Přemýšlíte nad změnou barvy vlasů a rádi jdete s dobou a sledujete nejnovější trendy? Čtete správné řádky a my vás necháme nahlédnout do palety barev na vlasy, které pofrčí na podzim 2019, jak barvy sladit a s kterou barvou na vlasy nešlápnete vedle. Nechte se barevně inspirovat od PULS.cz.

Je důležitá regenerace vlasů po létě?

Ještě dříve, než vás pozveme do oázy pestrobarevného světa, je důležitá péče o vaše vlasy. Ať je máte krátké, dlouhé, kudrnaté či barvené, měly by být upravené, lesklé a dostatečně vyživené, jen tak se budete cítit jako bohyně krásy. Dopřejte jim proto po letním slunci pořádnou dávku hydratace a navraťte jim jejich krásu pravidelnou péčí s kvalitní vlasovou kosmetikou. Z e-shopu PULS.cz doporučujeme hydratační šampony bohaté na vitamíny z řady Eslabondexx Nourishing či šampony a masky na vlasy s proteiny, keratinem a chmelem z řady Nouvelle Double Effect.

Jaké jsou trendy v barvení vlasů?

Přirozenost a správný odstín hrají v letošním roce důležitou roli v barvení vlasů. Současným trendem při výběru barvy na vlasy či barevných odstínů je, aby výsledek působil, co nejvíc přirozeně. Nešlápnete vedle, pokud své vlasy budete ladit do odstínů, které vám příroda nadělila sama. A pokud svůj look chcete vyladit k totální dokonalosti, slaďte s barvou vlasů i barvu obočí, která by měla být totožná nebo maximálně o jeden až dva odstíny tmavší.

Jaké barvy na vlasy vládnou podzimu 2019?

Nechte se inspirovat až do samotné vlasové folikuly, které barvy na vlasy jsou v kurzu a které budou slušet vašim vlasům?

Inkoustově černá, která nejvíce sedí zimním typům se světlou pletí a vynikne s krátkým sestřihem či v maximální délce jako okouzlující havraní čerň. Pro podtržení vaší přirozené krásy vybírejte barvy Nouvelle a barvy Eslabondexx z e-shopu nebo kamenné prodejny PULS.cz.

Popelavá šedá i stříbřitá blond je ideální opět se světlou pletí v hladké lesklé hřívě či sportovního typu osobnosti. Zatímco u popelavě šedé je základem tmavá barva, která se v úsecích tónuje do šeda, stříbřitá až sněhová blond je v základu založena na teplejších tónech a opět přechází do šedých až namodralých tónů.

Měděná i zlatavě hnědá bude atraktivní pro vytvoření hřejivého pocitu v chladnějších měsících letošního roku. Dříve pouze hnědou klasiku podtrhněte zlatavými pramínky či pravidelným melírem pro dosažení sebevědomého kontrastu. A pokud jste přírodní brunetka, tuhle barvu si zaručeně zamilujete!

Zářivé barvy jsou temperamentní a pokud toužíte být s podzimem nepřehlédnutelná, sáhněte po oranžové, fialové, modré, tmavě zelené i rubínové z naší nabídky Nouvelle Paint Bang pro experimentaci s různými odstíny.

Jak pečovat o barvené vlasy?

Ať se rozhodnete pro jakoukoliv barvu, přeliv, podbarvení, melíry, zakrytí šedin, je důležité o barvené vlasy správně pečovat. Každé barvení přináší obrovský zásah do struktury vlasů, proto doporučujeme používání vhodných šamponů, kondicionérů i masek pro barvené vlasy.

 

Troufnete si na letošní trendy v barvení vlasů i vy? Jsme tu pro vás, PULS.cz