Jaká barva na vlasech bude vládnout roku 2021?

Také jste natěšeni, co jsme pro vás zjistili? My osobně se nemůžeme dočkat, až ta inverze venku skončí a vše se oblékne do barev, které nám vytvoří úsměv na tváři i klidnější duši. Pojďme se teď alespoň barevně naladit a začneme tím, jaká barva na vlasech bude vládnout roku 2021!

Jaké jsou trendy barvy roku 2021?

Mezi největší hráče na světě vyhlašující každoročně barvu roku, která by pak měla pozitivně ovlivňovat trendy v běžném životě i v designu, patří i Pantone Color Institute. Letošní rok nás nebude provázet pouze jedna barva, ale hned dvě kontrastní barvy, které se doplňují a zdůrazňují vzájemnou podporu. Barvami roku 2021 jsou základní šedá pod názvem Ultimate Grey s oslňující žlutou Illuminating. Jsou hřejivé a optimistické, na oko velmi příjemné, dalo by se s jistotou říct až sluníčkové. (*zdroj: pantone.com)

Vlasy 2021: Jakou zvolit barvu?

Jestli patříte mezi ty, kteří hledají způsoby, jak se posílit energií i nadějí na překonání přetrvávající nejistoty, povzbudivé a vyhovující odstíny jistě uspokojí vaši snahu o vitalitu. A ať už se vydáte cestou žluté nebo šedé či jejich odstíny písečné blond, popelavé, polární stříbrné, mezi hity letošního roku bude patřit přirozenost, jemné přechody z tmavé po světlou a ze světlé do tmavé i ty nejvíce nejzářivější tóny.

Na našem e-shopu si můžete vybrat hned z několika řad barev i tonerů na vlasy, které budou vašemu přání nejvíce vyhovovat.

  • BARVY NOUVELLE – krémové barvy na vlasy ve více než 100 odstínech s dokonalejšími ochrannými efekty, rostlinnému komplexu a kosmetickým složkám, které hydratují a nenarušují strukturu vlasu.
  • NOUVELLE METALLUM – 13 polopermanentních barev na vlasy s vysokým leskem a s metalickým nádechem kovu od nejtmavší šedé až po narůžovělé tóny pastelových barev.
  • NOUVELLE PAINT BANG – krémové polopermanentní barvy na vlasy bez amoniaku a pro váš excentrický a originální vzhled, které vydrží až 20 umytí.
  • BARVY ESLABONDEXX přirozené krémové barvy na vlasy ve více než 60 odstínech a s výjimečnou trvanlivostí.

Trendy barvy na vlasy pro rok 2021

Vlasy dělají člověka a barvy, které by vám na nich mohly slušet, pak zvedají náladu. Ale pokud máte barvené vlasy už odrostlé a stále vyčkáváte až vaše oblíbené kadeřnictví bude zase moct otevřít, věřte, že i viditelné odrosty budou letos žádoucí, dokonale jimi vynikne vaše přirozená barva vlasů, která ještě nikdy předtím nebyla tak svá.

Zdravé vlasy se správnou péčí!

Co se ale vzhledu barvených vlasů týče, měly by především vypadat zdravě a neztratit přirozený lesk. K tomu vám pomůže profesionální vlasová kosmetika na barvené vlasy, vyživující přípravky na roztřepené konečky, správné stylingové produkty pro přirozený pohyb vlasů, ale i špičkové kadeřnické stroje, které jsou k vlasům svou novodobou technologií velmi ohleduplné.

Slušná paleta barev pro rok 2021, co říkáte? Ať už u vás vyhraje jakákoliv barva nebo i vaše přirozená, obklopte se jimi pro radost, pro pozitivní náladu, pro energii, uvolnění i naději, nebo zkrátka jen tak… Váš Puls.cz