Jak vybavit kadeřnictví? Na co si dát pozor a co nesmí chybět?

Začínáte s podnikáním v kadeřnickém salónu? Jste připraveni otevřít si vlastní kadeřnický salon nebo holičství? Na co byste si měli dát pozor, co všechno musíte zařídit a jak vybavit kadeřnictví? Máme pro vás praktické rady a tipy, jak vše hravě zvládnout a těšit se z výsledku.

Jak založit kadeřnický salon?

Investice, náklady, konkurence, prostory, kadeřnický nábytek, provoz, zaměstnanci, hygiena, úřady, poplatky, propagace… a to je pouze začátek. Máte spočítané všechny náklady spojené se založením salonu a návratnost vložených investic? Jste připraveni na vlastní podnikání ve světě kadeřnictví? Tak s chutí do toho!

Co nesmí chybět v kadeřnickém salónu?

Kvalitní služby, péče o zákazníka a správný výběr vlasové kosmetiky i kadeřnických potřeb. Řeč je o dalším důležitém bodu při vzniku a samotném provozu kadeřnického salonu, a tím jste vy a váš spolehlivý dodavatel vlasové kosmetiky. A protože nabídka na trhu v oblasti vlasové kosmetiky a kadeřnických potřeb roste jako houby po dešti, vyberte si tu svou, která vás ruku v ruce bude spolehlivě doplňovat.

Jaký zvolit nábytek do kadeřnictví?

Každý se chce vyvarovat toho, že bude u mycího boxu a police na ručníky v opačné straně místnosti. Bingo! Při zařizování kadeřnického salonu se nejprve zaměřte na vybavení větších rozměrů a nejefektivněji jej prostorově rozvrhněte. Snažte se mít vše při ruce a nejlépe, aby péče o zákazníka plynule navazovala. Na e-shopu Puls.cz pořídíte vybavení z nabídky kadeřnických umyvadel, kadeřnických židlí s nastavitelnou výškou i praktických pojízdných stolků. Neměla by chybět ani zrcadla, úložná skříňka a police na kadeřnické pomůcky. Pro čekající klienty pak koutek se židlí a konferenčním stolkem pro maximální pohodlí.

Jaká základní výbava nechybí v salónu?

Mezi základní kadeřnické potřeby patří vlasová kosmetika od šamponů, kondicionérů po vyživující masky a olejíčky na vlasy. Stylingové přípravky, barvy na vlasy, zesvětlovače, trvalé ondulace, kulma, vysoušeč, žehlička na vlasy, profesionální fén, natáčky, strojky na holení, zastřihovače, břitva, kadeřnické nůžky, kadeřnické pláštěnky, hřebeny a kartáče na vlasy, gumičky, sponky, folie, alobal a další.

Kadeřnický tip na závěr

Vsaďte na vysavač! Profesionální vakuový vysavač na vlasy nesmí chybět v žádném kadeřnictví i holičství. Usnadňuje práci, snadno se čistí a lze ho použít na jakýkoliv hladký povrch, který potřebuje pravidelné zametání.

Na kamenné prodejně nebo e-shopu Puls.cz můžete vybírat vlasovou kosmetiku, kadeřnické potřeby i nábytek profesionálních značek Nouvelle, Eslabondexx, Goldwell, Sinelco, Wahl, Ultron, Parlux, Gamma piú a Jaguar.

 Připraveni na úspěch?

Jsme tu pro vás, Puls Praha.