Veletrh FOR BEAUTY 2020

Veletrhy Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa budete moci navštěvovat pod jednotným názvem FOR BEAUTY! 

Péče o vlasy i tělo?

Mezinárodní veletrh kadeřnictví, kosmetiky a nehtového designu s novým názvem FOR BEAUTY se i nadále bude konat dvakrát ročně, na jaře a na podzim na výstavišti v Letňanech až se současná situace ohledně koronaviru zklidní. Veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu FOR BEAUTY je zaměřen na péči o vlasy, nehtovou modeláž, manikúru, pedikúru, kosmetiku, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo, dále na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-age, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, ale také na zdravý životní styl.

Důležitá změna!

S ohledem na současné mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, které s účinností od 10. března 2020 ruší všechny veřejné i soukromé akce s předpokládanou účastí nad 100 osob po dobu neurčitou se jarní i podzimní veletrh výjimečně sloučí do jednoho společného podzimního termínu.

Na co se můžete těšit?

Na blížícím se veletrhem se můžete těšit na mezinárodní soutěže v malování na tělo BodyArt Czech, semifinále make-up soutěže MAKE-UP Mistrovství ČR, soutěž nehtového designu Czech NAIL CUP, česko-slovenskou soutěž holičů/barberů BarberBattle, profesionální týmová soutěž ve složení vizážista, kadeřník a nehtový designer TOP IMAGE LOOK a mezinárodní kreativní make-up soutěž IUM MAKE-UP COMPETITION PRAGUE.

ReDesign obalů od Nouvelle?

Zveme všechny příznivce k návštěvě našeho stánku PULS – PRAHA na veletrhu kosmetiky FOR BEAUTY 2020. Představíme Vám novinky ze světa vlasové kosmetiky profesionálních značek Nouvelle a Eslabondexx i kadeřnických potřeb značek JaguarUltron, Sinelco a Parlux.

TĚŠÍME SE NA VÁS ve dnech 9.10. – 10.10. 2020 na výstavišti v Praze Letňanech.