COOL účesy do letního počasí

Léto a jeho svěží rána, horké dny a dlouhé vlahé večery je tu. Ať už jste majitelkou dlouhých nebo krátkých vlasů, zvolte rychlé cool účesy, které dokreslí atmosféru letního počasí. Nechte se inspirovat a dopřejte si rafinovaný look, který vám zvedne sebevědomí.

Vytvořte si ve vlasech jednoduchý účes, kterým zabodujete!

Tématem letošního léta jsou jemnost a hravost. Střihy, které vyžadují minimální tepelnou úpravu i styling, a které lze při letních radovánkách snadno sepnout do spony. Vzdušné střihy “ready-to-wear” jsou letošní sázkou na jistotu. V kurzu je sestříhaný účes shag, v plném proudu se vrací i 90. léta a různé verze krátkého bob účesu.

Trendy letní účesy nejenom k vodě

Plánujete den u vody nebo jedete na vysněnou dovolenou? Pravděpodobně kromě hydratační vlasové kosmetiky hledáte i inspiraci na nějaký pěkný účes, který by odolal slunci, větru a vodě.

Jeden z nejoblíbenějších účesů je pohodlný culík nebo drdůlek, které vaše vlasy zafixují. Že je to nuda? Patříte-li mezi majitelky delších vlasů nebo alespoň delšího mikáda, máme pro vás tip, jak z klasického culíku vytvořit klenot. Mezi letošní žhavé trendy patří cop zvaný rybí kost, který nádherně vynikne na melírovaných nebo zesvětlených vlasech.

Že se vám nechce trávit čas před zrcadlem a zaplétat copánky? Svůj vzhled oživte pestrobarevnou čelenkou, která pomůže udržet vlasy vzadu a zabrání padání zbloudilých pramenů do obličeje.

A jak vypadat šik, pokud máte krátké vlasy? U krátkých vlasů je vždy velmi důležité vsadit na správný střih a praktické balení stylingového přípravku. Za nás doporučujeme gel na vlasy od značky Eslabondexx, se kterým docílíte kreativních účesů s mokrým efektem.

3 tipy na letní péči o vlasy

V letních měsících je při stylingu oblíbeným pomocníkem Eslabondexx vlasový sprej s mořskou solí, který vám pomůže vytvořit ve vlasech nedbalý plážový styl a divoké vlny za 3,2,1…Navíc má hydratační účinky, chrání vlasy před UV zářením, dodává extra objem a matný efekt, ať už budete trávit léto u vody nebo na souši.

Pro namáhané vlasy sluncem, chlórem i slanou mořskou vodou doporučujeme účinnou masku na vlasy Goldwell Sun Reflects, která zregeneruje vaše vlasy až o 100 % během 60 sekund po aplikaci. Obsahuje technologie MicroPROtec complex s panthenolem, které navrací hydrataci, vitalitu i lesk a zabraňují lámavosti vlasů.

A rozhodně vyzkoušejte i tekuté zlato! Právem se mu tak přezdívá a máme na mysli Arganový olej od značky Nouvelle, který proniká hluboko do vlasů, navrací jim přirozenou vitalitu a lesk od kořínků až po konečky. Zároveň vlasy chrání proti poškození vysokými teplotami. Lze ho používat pravidelně a dlouhodobě.

Přejeme vám stylové léto!