Barva roku 2022: Jak ji nosit?

Vzala útokem nejen módní mola, ale pronikla i na kosmetické pulty s bohatými možnostmi, jak se zkrášlit. Máme pro vás pár nápadů, jak nosit barvu Very Peri, Pantone barvu roku 2022.

V jaké barvě se nese rok 2022?

Very Peri je nádherný nový trend, ze kterého jsme nadšeni. V závislosti na klientovi, odstínu jeho pleti a životním stylu je možné ji přizpůsobit na míru. Správným vyvážením fialovo-červeného tónu a modrého tónu je to skutečný recept na úspěch. Modré tóny lze zchladit přidáním většího množství modré barvy nebo naopak fialové tóny zateplit přidáním přebytečné růžové nebo červené barvy.

Barva roku 2022: Poradíme vám, jak ji nosit!

Díky oživujícímu fialově červenému podtónu a modrému podtónu se tato barva hodí pro všechny s chladnějšími i teplejšími odstíny pleti. Každý miluje univerzální lichotivé barvy, souhlasíte?

Very Peri se překvapivě hodí k různým klasickým barvám, od černé a bílé až po šedou i odstíny nude a vytvoří tak zajímavý, přesto minimalistický vzhled. Pro extravaganci máme také dobré zprávy! Odstín Very Peri báječně ladí i s jasnou žlutou, zelenou nebo hořčičnou.

Very Peri: Jak ji dostat do svých vlasů?

Rozhodli jste se jít s trendy a oživit svůj look odstínem Very Peri? Je důležité nevnímat tento odstín pouze jako jednu barvu. Můžete si pohrát s konceptem modré a hravé červené a tóny navzájem prolínat. Kadeřníci rádi experimentují, a právě Very Peri o odvaze je.

Pro majitelky tmavých vlasů je nejlepší volbou balayage. Touto technikou se odstín jemně spojí s vašimi přirozenými kadeřemi a získáte vysněnou barvu, aniž byste příliš tlačili na pilu. Oblíbeným postupem barvení je také dvoubarevné barvení neboli blending, které je vhodné pro ty, kteří chtějí docílit jemnějšího odstínu. Stačí při úpravě vlasů vybrat dvě velmi podobné barvy, například fialovou a modrou, se kterými dosáhnete skvostného prolnutí. Nejste připraveni na intenzivní fialový odstín? Pak zvolte jemnou lila barvu, abyste si vyzkoušeli módní tón, aniž byste se museli obávat silné intenzity. V kurzu jsou i drobné melíry, tak proč je nezkusit s veselou barvou, jako je fialová?

Nouvelle: Profesionální barvy na vlasy

Ať už se rozhodnete barvu roku do svého looku zakomponovat jakkoliv, klaďte důraz na špičkovou kvalitu a nebojte se poradit s odborníky. Výrobce profesionálních barev na vlasy Nouvelle nabízí prvotřídní produkty pro péči a styling vašich vlasů a vy si tak na našem e-shopu nebo v kamenné prodejně můžete vybírat z různých odstínů fialové barvy v kategoriích Nouvelle Barvy, Nouvelle METALLUM, nebo Nouvelle Paint Bang společně s péčí o barvené vlasy této značky.

Nechte Very Peri půvabně rozzářit váš obličej.